Depo/İmalathane : Yavuz Selim Mah. Antalya Cad. Burhan Sok. No:4 Sultanbeyli / İSTANBUL
2.Şube : Ferhatpaşa Mah. Gazipaşa Cad. 41.Sokak No:73 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon : 0(216) 497 43 30
Whatsapp : 0(533) 817 54 25
Mail: info@dmrmermerinsaat.com
TEKLİF FORMU
Doğrulama Kodu

DMR Mermer İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Dmr Mermer İnşaat, 1990 yılından bugüne kadar inşaat ve dekorasyon alanındaki faaliyetleriyle 20 yılı aşkın tecrübesini siz değerli müşterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
 

Sultanbeylide 400 m² kapalı, 500 m² açık , toplam 900 m² kendi mülkiyetimiz olan alanda kurulu fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve Demir Kardeşler sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile, uygun ticari koşullarla, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.
 

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmaktayız. Çalışanlarımızın huzuru, müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” olmazsa olmazlarımızdandır. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz, disiplinimiz ile kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Demir Kardeşler olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerini bundan böyle aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.


İnşaat, Mermer ve Granit, doğal taş sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesi ve uzmanlığıyla, müşterilerimize en kaliteli mermer ve granit ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Estetik, dayanıklılık ve zarafeti bir araya getiren bu doğal taşlarla, yaşam alanlarınızda eşsiz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı oluyoruz.


Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. DMR inşaat'ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

 

FİRMA POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır...


KALİTE POLİTİKAMIZ

Gerek satış sırasında gerekse satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. - Üretim aşamasında kullanılan teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarıyla oluşabilecek hataları minimuma indirmek. - Müşterilerimizle, dürüstlügü ve güvenirliliği uzun yıllar devam ettirmek. - Duragan değil, kendini sürekli geliştiren bir politika izlemek. - Çalışan herkesin işi sahiplenmesi ve öz güvenle çalışması.

 

Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr
Dmr